İş ilanı Başvuru Bilgileri

2019 Yılında Faaliyetine Başlayan Psikoteknik Değerlendirme Merkezimizde Görevlendirilmek Üzere , – İlgili Üniversitelerin Psikoloji Bölümünden Mezun Olmak, – Tercihen Psikoteknik Test İçin Eğitim Sertifikası Sahibi Olmak, – Psikoteknik Sektöründe Çalışmak İsteyen, – Psikoteknik Cihazı İle Ticari Araç Sürücülerine Test Uygulayabilecek, – Tercihen B Sınıfı Ehliyete Sahip, – Kuruma Gelen Müşterilere Güleryüzlü Karşılayıp Hoşgorü İle Davranabilecek, – Psikoteknik Testi İle İlgili Araştırma Geliştirme Yapabilecek, – Kurum İnternet Sitesi İçin Haftalık Psikoloji Ve Psikoteknik Testi İle İlgili Yazılar Yazabilecek. – İlanımız İle İlgilenen Kişilerin İnfo@Kocegitimkurumlari.Com Veya 05324850523 Nolu Telefona Cv Lerini İletmeleri Rica Olunur. – Cv Gönderimi Sonrası Değerlendirme Yapıldıktan Sonra Olumlu Olması Durumunda Geri Dönüş Yapılıp Yüzyüze Göreşme İçin Randevu Verilecektir. – İlanımız Tam Zamanlı Olarak Açıktır. Cv Gönderimi Zorunludur Sistem Veya Uygulama Üzerinden Yapılan Başvurular Değerlendirmeye Alınmayacaktır. E-Mail Veya İlgili Telefona Cv Gönderiniz. ,,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-Doktora
Kadın 20- -24 (30.06.2004 – 6.06.2000 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -24 (30.06.2004 – 6.06.2000 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 22000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe 2019 yılında faaliyetine başlayan psikoteknik Değerlendirme Merkezimizde görevlendirilmek üzere , – İlgili üniversitelerin Psikoloji Bölümünden mezun olmak, – Tercihen psikoteknik Test için ALG eğitim sertifikası sahibi olmak, – Psikoteknik sektöründe çalışmak isteyen, – Psikoteknik Cihazı ile ticari araç sürücülerine test uygulayabilecek, – Tercihen B sınıfı Ehliyete sahip, – Kuruma gelen müşterilere Güleryüzlü karşılayıp hoşgorü ile davranabilecek, – Psikoteknik Testi ile ilgili araştırma geliştirme yapabilecek, – Kurum internet sitesi için haftalık Psikoloji ve Psikoteknik Testi ile ilgili yazılar yazabilecek, – İstanbul Avrupa yakası Esenler veya civarında ikamet etmek. -ANADOLU YAKASI BAŞVURULARI KABUL EDİLMEYECEKTİR. ŞEHİR DIŞI BAŞVURULARI KABUL EDİLMEYECEKTİR. CV NİZDE LÜTFEN GÜNCEL ADRESİNİZİ BELİRTİN. ESENLER-BAYRAMPAŞA-GÜNGÖREN-BAŞAKŞEHİR-GOP- KAGITHANE – ÇAĞLAYAN – BAHÇELİEVLER BAĞCILAR ..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenler İstanbul Esenler İstanbul / Türkiye
Müdür Fatih Koç
İnfo@Kocegitimkurumlari.Com
905322681323.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.