İş ilanı Başvuru Bilgileri

Proje Ve Satış Mühendisi

M.
O.
S.
B bulunan fabrikamızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip ‘ PROJE VE SATIŞ MÜHENDİSİ ‘ olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.
İŞİN TANIMI
Yangından korunma konusunda mimari, elektrik ve mekanik tesisat konularında yönetmeliklere uygun olarak projelerin hazırlanması, Yangın tahliye analizleri, kullanıcı yükü analizleri, yangın zonları konularında mimari proje yönlendirme çalışmalarının yapılması, Yangın algılama ve alarm sistemleri, yangın söndürme sistemleri, duman kontrol sistemleri projelerinin hazırlanması, CFD, simülasyon, hidrolik hesaplar ve çeşitli yazılımlarla mühendislik çalışmalarının yapılması.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Manisa Bursan Bursa İşletmeleri A.Ş.

Manisa Bursan Bursa İşletmeleri A.Ş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.