İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pos Teknisyeni

Antalya da ikamet eden En az Lisesi mezunu, A2 Motosiklet ve B sınıfı ehliyete sahip, aktif araç kullanabilen, Yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine uyabilen, Ekip çalışmasına uyumlu ve yatkın,Seyahat engeli bulunmayan,Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.
İŞ TANIMIBankalar adına iş yerlerine giderek Pos cihazlarına teknik destek verecek, Pos cihazı kuruluşu arızası versiyon gibi teknik konularda iş yerlerine teknik destek verecek ‘Pos Saha Teknisyeni’ arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay Bakım/Onarım

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:
3.000

Muratpaşa

Antalya Mikrotekbilgisayar

Antalya Mikrotekbilgisayar İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.