İş ilanı Başvuru Bilgileri

Plastik Sektöründeki Öncü Kuruluşlarımızdan Egeplast A.Ş. Firmamızın, Çiğli’Deki Üretim Bölümlerinde Değerlendirmek Üzere; Aşağıdaki Özelliklere Sahip, “Üretim Operatörü / Plastik İşçisi” Alınacaktır. Karşıyaka, Gümüşpala, Buca, Karabağlar, Gaziemir, Mersinli, Bayraklı, Eskiizmir Semtlerinden Servis Vardır. Müracatlar; Aşağıdaki Adrese Gelerek, Güvenlik’Ten “İş Müracat Formu” İstenip Doldurularak Ya Da İk@Egeyildiz.Com Adresi Üzerinden Özgeçmişin Gönderilmesi İle Yapılabilecek Olup, Uygun Adaylar Ayrıca Görüşmeye Davet Edileceklerdir. S.A.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Tercihen Meslek Lisesi Mezunu, Çalışkan ve sorumluluk sahibi, Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Vardiyalısistemde çalışabilecek kişilerin başvurıları kabul edilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
A.O.S.B. 10003 Sok.No:6 Çiğli İzmir Çiğli İzmir Çiğli İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Ferit Dolunay
İk@Egeyildiz.Com
902323768631.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.