İş ilanı Başvuru Bilgileri

Plastik Enjeksiyon Ustası

IML robot teknolojisi ile plastik enjeksiyon yöntemi kullanarak gıda ambalajı üreten firmamız için
Plastik enjeksiyon tecrübesi olan,IML robot teknolojisi bilgisine sahip,Vardiyalı ve mesaili çalışabilecek,3545 yaş arası,Askerlik ile ilişiği bulunmayan,Küçükçekmece , Avcılar , Esenyurt , Hadımköy , Beylikdüzü ve Büyükçekmece bölgesinde ikamet eden,Plastik Enjeksiyon Ustası aramaktayız.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Esenyurt

İstanbul Eastanbul Plastik

İstanbul Eastanbul Plastik İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.