İş ilanı Başvuru Bilgileri

Excel Ve Word Bilgisi Olan, Planlama Elemanı Olarak Çalışacak Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır. Bayrampaşa, Arnavutköy Ve Sultangazi Bölgesine Servisimiz Mevcuttur. (Servis Güzergahında Olmayanlar İçin Yol Ücreti Mevcuttur. ) Çalışma Saatleri : 08:00-18:30 Cumartesi Ve Pazar Tatil Günleridir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Excel ve word bilgisi olan, Planlama elemanı olarak çalışacak çalışma arkadaşı aranmaktadır. Bayrampaşa, Arnavutköy ve Sultangazi bölgesine servisimiz mevcuttur.(Servis güzergahında olmayanlar için yol ücreti mevcuttur. ) Çalışma Saatleri : 08:00-18:30 Cumartesi ve Pazar tatil günleridir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yeni Mahalle Mahallesi Galeri Caddesi No:6/1 Gaziosmanpaşa İstanbul Gaziosmanpaşa İstanbul / Türkiye
Yetkili Kerem Çay

905317827978.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.