İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Satışı Yapılan Ürünlerin Raf Düzenleri, Stok Takipleri İle Birlikte Pazarlama Satiş Falliyetlerinide Yapabilecek ,Kasa İşlemlerini Takip Edebilecek Muhasebe İşlemlerine Hakim Kadın Çalışma Arkadaşları Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-
Kadın 18- -45 (3.07.2006 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi pazarlama ve muhasebe işlerinde çalışacak eleman alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Beyaz Evler Mah. 574 Sokak No:30 6.Sanayi Sitesi Gaziemir İzmir Gaziemir İzmir / Türkiye
İşveren Çağrı Zeynel Zazaoğlu

905332664578.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.