İş ilanı Başvuru Bilgileri

– En Az Lise Mezunu, – Diksiyonu Düzgün, Takım Çalışmasına Uyumlu, İnsan İlişkileri Kuvvetli, – Pazarlamacı Mesleğinde Tecrübeli, Pazarlama Tecrübesi Olmayan Ve Aktif Araç Kullanamayan Kişilerin Başvurmaması Rica Olunur.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 30- -40 (19.06.1994 – 21.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B

İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İş Tecrübesi, Takım Çalışması – B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Esenlik Mah. Ant Caddesi Yıldırım Apt. No:29 Karabağlar İzmir / Türkiye
Erhan Çelikgün

905548292525.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.