İş ilanı Başvuru Bilgileri

Mobilya Kulp Ve Ayak Üretimi Yapan Firmamazda Çalışmak Üzere Seyahat Engeli Olmayan , Pazarlama Konusunda Deneyimli , Firma Ziyaretlerinde Gerekli Notların , Ar-Ge Taleplerinin Hatasız Olarak Alınması Ve Hazırlanması , Bu Süreci Titizlik İle Takip Edebilecek Çalışma Disiplinine Sahip Pazarlama Personeli Alımı Olacaktır . Başvuruların İnfo@İzaks.Com Adresine Cv İle Yapılması Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Erkek 22- (19.06.2002 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 19000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 22000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması GÜLER YÜZLÜ , PAZARLAMA KONUSUNDA YETENEKLİ İKNA KABİLİYETİ YÜKSEK , YENİ BİR ÜRÜNÜ MÜŞTERİLERE VE TASARIMCILARA SUNUP TALEP EDİLEN AR-GELERİ DOĞRU BİR ŞEKİLDE NOT ALIP , AR-GE SÜRECİNİ KENDİSİ TAKİP EDECEK VE ZAMANINDA AR-GE Yİ İSTENİLEN NOKTALARA GÖNDERECEK , MÜŞTERİLERİN YA DA TASARIMCILARIN YENİ ÜRÜN OLAN TAKIMLARINDA KULLANMALARINI SAĞLAYABİLEN (YANİ GÖNDERMİŞ OLDUĞU AR-GE NİN TAKİBİNİ YAPABİLEN DOLAYISIYLA NOT ALAN , İŞİNİ ÇOK İYİ TAKİP EDEN BİR PAZARLAMA PERSONELİ ARAMAKTAYIZ .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oğlananası Atatürk Mahallesi Metal İşleri 2.Cadde N:89 Kısıkköy Menderes İzmir / Türkiye
Muhasebe – Finans – İnsan Kaynakları Emine Hanım
İnfo@İzaks.Com
905327389484.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.