İş ilanı Başvuru Bilgileri

Satış Pazarlama Konusunda Deneyimli Esnek Çalışma Saatlerine Uygun İş Takibi İyi Olan Titiz Çalışma Düzenine Sahip Askerlik Hizmetini Tamamlamış, Aktif Araç Kullanabilen ( B Sınıfı ) 25 Yaş Ve Üzeri Çalışma Arkadaşları Aranmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 25- (20.06.1999 –

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sayfanın altında yer alan BAŞVUR butonuna tıkladıktan sonra firma ile iletişime geçebilirsiniz. 232 438 29 96 İletişim info@sannajans.com

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mithatpaşa Caddesi No.628/4 Konak İzmir / Türkiye


902324382996.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.