İş ilanı Başvuru Bilgileri

Pazarlama Elemanı

Yayın hayatına başlayan youtube ekonomi ekonomi kanallarımız BAŞARANLAR ve DUAYENLER kanallarımız için içerik üretimine, reklam alımına ve pazarlamasına destek sağlayacak Türkiye genelinde ekip arkadaşları.
Üniversitede okuyan, prezentabl, diksiyonu düzgün, iletişim becerileri güçlü, giyimine özen gösteren, bulunduğu il merkezi ve ilçeleri ile çevre illerde ağırlıklı olarak iş insanları ile röportajlar gerçekleştirecek, reklam görüşmelerinde bulunacak, öğrenmeğe ve gelişime açık.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Part Time

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Aydın Nedim Çivrilli

Aydın Nedim Çivrilli İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.