İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Güzelbahçe’De Bulunan Özel Yaşlı Bakım Merkezimize Att, Paramedik Ve Hemşirelik Mezunu Sağlık Personeli Alımı Yapılacaktır Huzurevi – Yoğun Bakım – Demans – Alzheimer Hastalarında Tecrübesi Olan Dinamik – Çalışkan – Becerikli – İşini Seven – Sempatik – Sistemli Çalışmayı Seven – Raporlamayı Seven – Sosyal İletişim Gücü Yüksek Başvurunuzu 0507 315 13 50 Ya Da 0542 553 68 07 Numaralı Telefonlardan Yapabilirsiniz. Önemli: 2017 Ve Öncesi Mezun Adayların Başvuruları Dikkate Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

İzmir Güzelbahçe’de bulunan Özel Yaşlı Bakım Merkezimize ATT, Paramedik ve Hemşirelik Mezunu Sağlık Personeli Alımı Yapılacaktır Huzurevi – Yoğun bakım – Demans – Alzheimer hastalarında tecrübesi olan Dinamik – Çalışkan – Becerikli – İşini Seven – Sempatik – Sistemli Çalışmayı Seven – Raporlamayı Seven – Sosyal İletişim Gücü Yüksek Başvurunuzu 0507 315 13 50 ya da 0542 553 68 07 numaralı telefonlardan yapabilirsiniz. ÖNEMLİ: 2017 Ve Öncesi Mezun Adayların Başvuruları Dikkate Alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yalı Mah. İstikbal Cad. No:16/A Güzelbahçe İzmir / Türkiye
Baş Hemşire Elvan
Ozelidayaslibakimmerkezi@Gmail.Com
905073151350.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.