İş ilanı Başvuru Bilgileri

İkitelli-Başakşehirde Bulunan İç Giyim Tekstil İhracat Firmamıza Detaylara Önem Veren, Sistemli, Düzenli Çalışma Prensibine Sahip, Sorumluluk Alabilecek, Takım Çalışmasına Yatkın, İş Temposuna Uyum Sağlayabilecek,İstanbul Avrupa Yakasında İkamet Eden Uzun Süreli Çalışma Hedefi Olan “ Kadın Paketlemeciler ” Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
6 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Lisans
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği

Tüm sosyal haklar mevcuttur, Resmi tatillerde çalışma yoktur, izin konularında esnek bir ihraacat firmasıyız, Kişinin çalışma performansı göz önünde bulundurularak dolgun bir maaş verilmektedir. Mesaiye kalındığı takdirde mesai ücreti maaşa yansımaktadır.Her iki bayramda ikramiye verilmektedir, Ramazan aylarında erzak alışveriş ücretleri verilir. Ekip arkadaşlarımızla zaman zaman çekiliş yapılıp ayın elemanı seçilir ve kişiye ikramiye verilir. Ekip arkadaşlarımız dilerse yıllık izinlerini kullanır yada ücretini alır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mah Giyim Sanatkarları 4B Blok Sk Kat 3 No:309 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Ahmet Kadah
Tolinco.Tr@Gmail.Com
905541781799.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.