İş ilanı Başvuru Bilgileri

Teknoloji Ürünleri (Elektrikli Ev Aletleri, Kulaklık, Bilgisayar Vb.) Satan E-Ticaret Şirketimize Paketleme Elemanı Aranmaktadır. Kargolanacak Ürünleri İlgili Faturalarla Koduna Göre Ve Miktarına Göre Doğru Bir Şekilde Paketleyip Kargo Çıkışına Hazırlamak, Kargo Paketlerini Ürün Koduna Göre Ve Miktarına Göre Doğru Bir Şekilde Paketleyip Kargo Çıkışına Hazırlamak, İş Yüküne Göre Kullanılan Aletlerin Temizlik, Bakım, Yenileme Ve Paketleme İşlerini Gerçekleştirmek,

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlkokul-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
Sosyal Olanaklar (Diğer) : Mesai

İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması En az ilköğretim mezunu olmak üzere Kadın ya da Erkek, En az 1 yıl tecrübeli, Tercihen daha önce paketleme işi yapmış Paketleme elemanı olarak çalışacak ekip arkadaşı aramaktayız. Yemek (Sodexo), Yol ücreti ve (olursa) mesai ücreti verilmektedir. Haftaiçi 09:00 – 18:00 Cumartesi 09:00 – 14:00 Pazar günleri tatildir. Adaylar iskur üzerinden basvurularını yaptıktan sonra CV’lerin 0551 972 75 46 whatsapp hattına da iletebilirler.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Odunluk Mh. Orhangazi Cd. No:3:K:2 Nilüfer /Bursa Nilüfer Bursa / Türkiye
Insan Kaynakları Ufuk Devren

905519727546.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.