İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde Bulunan Bir Süre Sonra Aliağa Osb Bölgesine Taşınacak Olan Sevkiyat Ve Operasyonları Yürüttüğümüz Depomuzda Görevlendirilmek Üzere ” Paketleme Ve Depo Personeli ” Pozisyonu İçin Çalışma Arkadaşları Aramaktayız.(C.Y.T) Tüm Faaliyetlerin Yürütülmesinde Üst Yönetim Tarafından Verilen Görev, Yetki Ve Sorumluluklara Uyarak, Çalışmalara Destek , Paketleme Ve Depo Elemanları Alınacaktır. Müşteri Siparişlerinin Hazırlanıp Paketlenmesi , Kolilenmesi Ve Paletlenmesi, Depo Alanındaki Ürünlerin Organizasyonunun Sağlanması Ve Düzenin Devam Ettirilmesi, Gerektiğinde Otomatik Paketleme Makinesinin Düzeni Ve Bakımı Konusuna Önem Gösterecek, Barkod, Etiket, Renk Kontrolü Yaparak Ürünlerin Hatasız Paketlenmesini Sağlamak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
10 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Kadın 22- -45 (5.07.2002 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 22- -45 (5.07.2002 – 6.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Dikkatli ve özenli çalışma konusunda hassas, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Ayakta çalışabilecek, hızlı ve hareketli, Erkek adaylar için askerlik görevinin tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş, Tercihen lise mezunu, Tercihen Aliağa ve Menemen lokasyonunda ikamet eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10007 Sok. Çiğli – A.O.S.B. 26/ Çiğli İzmir / Türkiye
İdari İşler Uzmanı Veli Yiğit
Veli@Kalisan.Com.Tr
905064711682.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.