İş ilanı Başvuru Bilgileri

Boya Baskısı Yapılmış Şişelerin Paketlemesi

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
15 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Okur Yazar-Yüksek Lisans
Kadın 18- -35 (25.06.2006 – 28.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -35 (25.06.2006 – 28.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17003 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 21352 TL

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması zaman yönetimi, problem çözle, iletişim becerisi, iş birliği.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mahallesi Hürriyet Bulvarı Deparko Sanayi Sitesi Beykalp İş Merkezi No:1/13 Kat 1 İç Kapı 101 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Üretim Müdürü Doğan Kömür
Dogankomur@Erbaturglass.Com
905521533701.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.