İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ortaokul Mezunu Askerliğini Tamamlamış Yalnızca Erkek Adaylar 20-35 Yaş Aralığına Sahip Üretim Konusunda Tecrübeli Dikkatli Ve Titiz Çalışma Alışkanlığına Sahip Takım Çalışmasına Yatkın Fiziksel Olarak Zorlayıcı İş Koşullarına Uyum Sağlayabilecek Vardiyalı Çalışma Sistemine Uyum Sağlayabilecek, Yoğun Çalışma Temposuna Ayak Uydurabilecek, İzmir’De İkamet Eden. İş Tanımı Üretim Hattından Çıkan Ürünleri Belirlenen Standartlara Göre Paketlemek, Paketleme İşlemlerini Hızlı Ve Verimli Bir Şekilde Gerçekleştirmek Paketlenen Ürünleri Depolamak Veya Sevkiyata Hazırlamak, Üretim Alanının Temizliğine Ve Düzenine Yardımcı Olmak, “Paketleme Elemanı” Arıyoruz. (K.N.G) 31.05.2024 Cuma Günü Saat 14:00 De Çiğli Belediyesi Toplantı Salonunda Firmanın Toplu Görüşmesi Olacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
8 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Lisans
Erkek 20- -35 (26.06.2004 – 28.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Dikkatli ve titiz çalışma alışkanlığına sahip Takım çalışmasına yatkın Fiziksel olarak zorlayıcı iş koşullarına uyum sağlayabilecek Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, İzmir’de ikamet eden.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
10002 S. N:46 A.O.S.B. Çiğli/İzmir Çiğli İzmir / Türkiye
Tuğba Hanım

905498081296.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.