İş ilanı Başvuru Bilgileri

İlanlara İlk Siz Ulaşın. İK Google Play Uygulaması

Firmamıza 18-28 Yaş Arası, En Az Lise Mezunu, Bayan Paketlemeci Alınacaktır. Çalışma Saatleri 08.00-18.30 Olup, Cumartesi Ve Pazar Tatildir. Maaş Asgari Ücret Düşünülmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -28 (7.09.2004 – 9.08.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar (Diğer) : YEMEK + SERVİS

FİRMAMIZA 18-28 YAŞ ARASI, EN AZ LİSE MEZUNU, BAYAN PAKETLEMECİ ALINACAKTIR. ÇALIŞMA SAATLERİ 08.00-18.30 OLUP, CUMARTESİ VE PAZAR TATİLDİR. MAAŞ ASGARİ ÜCRET DÜŞÜNÜLMEKTEDİR.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Osmangazi Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:25/ASancaktepeİstanbul / Türkiye
0533 462 65 52
İnfo@Ahtamaratekstil.Com.Tr
902163123465.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.