İş ilanı Başvuru Bilgileri

-En Az Lise Mezuniyet Belgesine Sahip Olan, -B Sınıfı Ehliyeti Olan Ve Aktif Olarak Araç Kullanabilen, -Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartına Sahip, -Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek, -Takım Çalışmasına Yatkın Güvenlik Görevlilerli Alınacaktır. İş Tanımı: Zırhlı Araç İle Nakit Ve Değerli Eşya Taşıma, Atm Müdahale Hizmetleri, Değerli Küçük Paket Taşıma Hizmeti.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın -4023.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek -4023.05.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

..

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mustafa Kemal Mah. 686/27 Sk. No:47 İzmir Buca Buca İzmir / Türkiye
Sena Hanım

905465018607.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.