İş ilanı Başvuru Bilgileri

İş;5188 Sayılı Kanun Kapsamında Özel Güvenlik Hizmet Gerekliliklerinin Yerine Getirilmesidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği
En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 22500 TL

Analitik Düşünebilme, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Yönetim hizmeti sunduğumuz Örnekköy bölgesinde bulunan rezidansımızın kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere, – Özel Güvenlik Kartına sahip olan, – Diksiyonu düzgün, – Kişisel hijyenine ve görünümüne özen gösteren, – Dürüst, dikkatli, iş disiplinine bağlı, güler yüzlü ve yardımsever, – Gece vardiya düzeninde çalışma engeli olmayan. – 12 saat çalışma süresi ile BAY veya BAYAN Özel Güvenlik Görevlisi çalışan arayışımız bulunmaktadır. – Emekli adaylarda başvurabilir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İsmetkaptan Mah.1362.Sok.No:30/709-Konak Konak İzmir / Türkiye
Proje Müdürü Aykut Türcan
1Kyoneticilik@Gmail.Com
905528707017.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.