İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir Otogarında Çalıştırılmak Üzere; 07:00-15:00-15:00-23:00-23:00-07:00 Vardiyaları Olmak Üzere Üç Vardiya Sisteminde Çalışacak ,22-38 Yaş Aralığında Olan Askerliğini Yapmış, Silahlı Güvenlik Kartı Olan Güvenlik Görevlisi Alınacaktır. Başvuruda Bulunmak İsteyen Adayların İlanda Bulunan Başvur Butonuna Bastıktan Sonra Firmaya Şahsen Başvuruda Bulunmaları Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 22- -45 (3.07.2002 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kemalpaşa Cad. No:1 Işıkkent Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Yönetici Çiğdem Hanım
İk@İzotas.Com.Tr
902324721010.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.