İş ilanı Başvuru Bilgileri

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ (BAY) KEMALPAŞA

KEMALPAŞA, ULUCAK ve SÜTÇÜLER civarında bulunan projelerimizde görevlendirilmek üzere, Bu bölgelerde ikamet eden ÖGG takım arkadaşları aramaktayız.
BAY,Silahlı / Silahsız ÖGG kimlik kartı olan,Askerliğini yapmış,2040 yaşlarında,Genel görünüşüne önem veren,Diksiyonu düzgün,ÖGG görevinde en az bir yıl deneyimli,Vardiyalı olarak çalışabilecek,Adayların başvurularını bekliyoruz.
NOT
MESAİ SAATLERİ İÇERİSİNDE GÖRÜŞME İÇİN LÜTFEN TELEFONLA RANDEVU ALINIZ.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bay

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Kemalpaşa

İzmir Aslanege Güvenlik ve Personel Hizmetleri

İzmir Aslanege Güvenlik ve Personel Hizmetleri İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.