İş ilanı Başvuru Bilgileri

Makine Ve Kimya A.Ş’Nin Aliağa Geri Dönüşüm Fabrikasında 2 (İki) Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Hizmet Alımında Çalıştırılacaktır. İşe Yapılan Başvuralar Arasından Kura Yöntemi İle 8 (Sekiz) Aday Mülakat İçin Belirlenecektir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
4 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Erkek 18- -35 (7.06.2006 – 29.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 22722,1 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 22722,1 TL

Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İş Tecrübesi, Takım Çalışması T.C. vatandaşı olması Çift sorgulu Adli Sicil Kaydının bulunmaması Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak Sağlık durumunun ve fiziki şartlarının çalışacağı işe uygun olması ve sağlık raporunu alabiliyor olmak Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmaması İş tanımı ve gereğince vardiya ve fazla mesai çalışma koşullarına uygun olmak 5188 Sayılı Yasaya göre Özel Güvenlik (Silahlı) Kimlik Kartının olması. Erkek adaylar için minimum boy 1.67 cm, kadın adaylar için ise 1.62 cm’den kısa olmamalıdır. Beden kitle indeksi, 22 ile 28 arasında olmalıdır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Mke A.Ş. Aliağa Geri Dönüşüm Müdürlüğü Adres: Yenifoça Yolu 35801 Aliağa-İzmir Aliağa İzmir / Türkiye
İş Alım Sorumlusu Muzaffer Şaşmaz

903122306447.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.