İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ümraniye Site Mahallesinde Bulunan Site Projemize, 5188 Özel Güvenlik Kimlik Kartına Sahip, Bay Özel Güvenlik Personeli Aranmaktadır. 2+2+2 Çalışma Sistemi Bulunmaktadır. İş Görüşme Adresi: Yenişehir Mahallesi Osmanlı Bulvarı No:10/1 Daire:5 Çağdaş Center B Blok Pendik

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
5 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-Önlisans
Erkek 20- -50 (18.05.2004 – 19.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli
Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemek Ücreti Desteği
En Az Ücret : 26000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 26000 TL

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe “BAŞVUR” butonuna tıkladıktan sonra firma yetkilisi ile irtibata geçip randevu alınması gerekmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Site Mahallesi Atay Caddesi Ümraniye İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Harun Ay
Harunn.Ayy@Gmail.Com
905011353455.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.