İş ilanı Başvuru Bilgileri

Outbound Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI TEKNOFIX HAKKINDA Teknofix ailesi olarak 1200’ün üzerinde çalışanımız, yeni nesil hizmet anlayışımız ve geliştirdiğimiz yenilikçi teknolojik çözümler sayesinde, müşterilerimize beklentilerin ötesinde müşteri deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.
2011 yılından bu yana, tüm Türkiye’yi kapsayan yaygın hizmet ağımızla ayda 150.
000’den fazla haneyi ziyaret ediyoruz, hizmet ve çözümlerimizi gerek kurumlar gerekse son kullanıcılar ile buluşturuyoruz.
Her geçen gün yenilerini eklediğimiz saha hizmetlerimiz ile geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedeflerken, aynı zamanda müşteri odaklılığı en üst seviyede tutarak müşterilerimiz ve son kullanıcılar için vazgeçilmez iş ortağı olma vizyonu ile hareket ediyoruz.
Sunduğumuz hizmetlerde yaşattığımız deneyimi her şeyden önce çalışanlarımızın yaklaşımlarına ve becerilerine borçluyuz.
Bu nedenle her bir ekip üyemizin profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi görev biliyoruz.
Son derece dinamik ve hareketli bir sektörde, teknoloji, yenilik ve sürekli gelişime inanan bir ekiple, hızlı adımlar ile ilerliyoruz.
Eğer siz de bu heyecana ortak olmak istiyorsanız, her geçen gün büyüyen ailemizde sizi de aramızda görmek isteriz.
İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz.
İş görüşmesi, evrak teslimi ve eğitim süreçleri dahil olmak üzere tüm işe alım sürecimizi uzaktan yürütebilecek şekilde yapılandırıyoruz.
İŞ TANIMI Teknofix’in sürekli gelişen ve büyüyen ürün, hizmet ve operasyonlarına yönelik süreç faaliyetlerini yürüttüğümüz departmanımız için şirketimizi ileriye taşıyacak ‘Outbound Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri’ arıyoruz.
Göreve başlayacak olan kişiler, çalışma süreleri boyunca Teknofix bünyesinde açılacak yeni kariyer fırsatlarına başvurma imkanına da sahip olacaktır.
İşin yapılması için gerekli olan bilgisayar, mouse, kulaklıklı mikrofon vb.
tüm teknik ekipmanlar Teknofix tarafından verilecektir.
Adayların evlerinde mümkünse sabit internet hizmeti kullanıyor olması gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İstanbul Teknofix Telekomünikasyon

İstanbul Teknofix Telekomünikasyon İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.