İş ilanı Başvuru Bilgileri

“Reo Lift” Şirketimizin Bünyemizde “Otomatik Cephe Platformcusu” Olarak Görev Alacak 3 Kişi (Erkek) Alınacaktır. Genel Nitelikler: En Az İlköğretim Mezun, En Az 1 Yıl İnşaat Sektörü Tecrübesi Bulunan, Yüksekte Çalışabilecek, Takipçi, Detaycı Ve Proaktif Çalışabilen, Ekip Çalışmasına Uyumlu, Askerlik Hizmetini Tamamlamış, İzmir ‘İn Bornova, Gaziemir Ve Torbalı Bölgelerinde İkamet Eden/Edebilecek. Görev Tanımı: Cephe İskelelerinin Hazırlanması Ve Kurulumu Aşamasındaki Çalışmalarını Yürütebilecek, Bulunduğu Şantiyelerde İskele Kurulum/Söküm İşlerini Yapabilecek.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
İlköğretim-
Erkek 25- -50 (17.05.1999 – 18.04.1974 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Oğlananası Atatür Mah. 5. Cadde No:19 Menderes İzmir / Türkiye
Yusuf Kılınç
İk@Ekmasgroup.Com.Tr
905494691021.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.