İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ortaokul Veya Lisa Mezunu, Devamsızlık Konusunda Problemi Olmayan, Yetiştirilmek Üzere, Genç Ve Dinamik, Takım Çalışmasına Yatkın, Askerlik Hizmetini Tamamlamış (Erkek Adaylar İçin), İzmir’De İkamet Eden / Edebilecek Olan Personel Alınacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Ortaokul veya Lisans mezunu, Devamsızlık konusunda problemi olmayan, Yetiştirilmek üzere, genç ve dinamik, takım çalışmasına yatkın, Askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için), İzmir’de ikamet eden / edebilecek olan personel alınacaktır

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Organize Sanayi Bölgesi 10005 Sokak No:34 Tekeli Köyü Menderes İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Özlem Büber
Ozlembuber@Panzercrom.Com
905362835320.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.