İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Türkiye’De Perakende Optik Mağazacılık Sektörünün Öncüsü,Dünyaca Ünlü Markaların Satış Ve Pazarlamasını Gerçekleştiren Lider Konumundaki “Edirne Erasta Avm- Elegance Optik” Bölgesindeki Aşağıda Belirtilen Mağazasında Görev Yapacak Optik Sektör Tecrübeli Satış Destek Personeli Aramaktayız. * Edirne Erasta Avm- Elegance Optik Mağaza Satış Başvurusu İçin En Az Önlisans Mezunu (Optisyen) Mağazacılık, Optik Sektöründe En Az Bir (1) Yıl Tecrübeli, , Perakende Mağazacılık Alanında Kariyer Hedefi Olan, Enerjik, Dinamik Çalışma Ortamına Ayak Uydurabilecek, Satış Odaklı Çalışabilecek, İkna Kabiliyetine Güvenen, Müşterinin İhtiyacı Belirleme Konusunda Yetenekli, Diksiyonu Düzgün, Giyimine Ve Görünüşüne Özen Gösteren Bay Adaylar İçin Askerliğini Yapmış / Muaf Olmak İş Tanımı Müşteri İhtiyacı Doğrultusunda Güneş Gözlüğü, Optik Gözlük, Kontakt Lens Vb. Ürünlerle İlgili Detaylı Bilgi Vererek Müşterileri Yönlendirmek, Müşterinin İhtiyacına Yönelik Doğru Ürünün Tespit Edilerek Satışın Gerçekleşmesini Sağlamak, Belirlenen Hedefler Doğrultusunda Satış Hedeflerini Gerçekleştirmek. Mağaza Ve Reyon Düzenini Sağlamak. Ürünlerin Doğru Bir Biçimde Teşhirini Sağlamak, Kasa, Depo, Stok Operasyon İşlerinde Aktif Görev Almak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 23- -40 (30.06.2001 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 23- -40 (30.06.2001 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Türkiye’de Perakende Optik Mağazacılık Sektörünün öncüsü,dünyaca ünlü markaların satış ve pazarlamasını gerçekleştiren lider konumundaki “Edirne Erasta Avm- Elegance Optik” bölgesindeki aşağıda belirtilen mağazasında görev yapacak OPTİK SEKTÖR TECRÜBELİ SATIŞ DESTEK PERSONELİ aramaktayız. * Edirne Erasta Avm- Elegance Optik Mağaza Satış başvurusu için en az önlisans mezunu (Optisyen) Mağazacılık, Optik Sektöründe en az bir (1) yıl tecrübeli, , Perakende Mağazacılık alanında kariyer hedefi olan, Enerjik, dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek, Satış odaklı çalışabilecek, İkna kabiliyetine güvenen, Müşterinin ihtiyacı belirleme konusunda yetenekli, Diksiyonu düzgün, Giyimine ve görünüşüne özen gösteren Bay adaylar için askerliğini yapmış / muaf olmak İŞ TANIMI Müşteri ihtiyacı doğrultusunda güneş gözlüğü, optik gözlük, kontakt lens vb. ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterileri yönlendirmek, Müşterinin ihtiyacına yönelik doğru ürünün tespit edilerek satışın gerçekleşmesini sağlamak, Belirlenen hedefler doğrultusunda satış hedeflerini gerçekleştirmek. Mağaza ve reyon düzenini sağlamak. Ürünlerin doğru bir biçimde teşhirini sağlamak, Kasa, Depo, Stok operasyon işlerinde aktif görev almak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Abdurrahman, Atatürk Blv No:235, 22100 Edirne Merkez/Edirne Edirne Merkez Edirne / Türkiye Edirne Merkez Edirne / Türkiye
İnsan Kaynakları Emre Mert
Emre.Mert@İskur.Gov.Tr
905395527856.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.