İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Çalışmak Üzere Danışma Personeli Aramaktayız ; Gelişime Açık, Gelen Misafirleri Karşılayıp İlgilisine Yönlendirebilecek Günlük Gelen Ve Gidecek Kargoların Takibinin Yapılması Sevkiyatların Organize Edilmesi Muhasebeye Destek Olarak Cari Mutabakatların Yapılması Müşterilerle Görüşüp Siparişlerin Açılması Vb. İşlere Destek Olabilecek Ekip Çalışmasına Yatkın Personel Arayışımız Bulunmaktadır.Yol-Yemek Ücreti Firmamıza Aittir

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -45 (3.07.2006 – 4.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sürücü Belgesi : B

Üniversite mezunu Ön muhasebe bilgisi olan Ofis programlarını kullanabilen Diksiyonu Düzgün B SINIFI EHLİYETİ olan

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İtob Osb 10005 Sokak No:26 Menderes İzmir / Türkiye
Seda Avgan

905535141832.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.