İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamız, Kargo Taşımacılık Ve Ambar Taşımacılığı İşleri İle Faaliyet Göstermektedir. Türkiyenin Tamamında Acenteliklerimi Ve Belli Bölgelerde Şubelerimiz Vardır. Merkezimiz Lokasyon Olarak İzmir-Pınarbaşı-Bornova Semtindedir. Şirketimiz De Muhasebe Bölümü Genel Muhasebe Ve Ön Muhasebe Departmanları Olarak İki Bölüme Ayrılmıştır. Ön Muhasebe Departmanımız Da Günlük Olarak E-Fatura/E-Arşiv Satış Faturaları Kesilmektedir. Ön Muhasebe Departmanımızda Görevlendirilecek, Yetiştirilmek Üzere Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. Ücret Görüşme Esnasında Konuşulacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 20- -35 (9.07.2004 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Bilgisayar kullanımı, E-Fatura düzenlenmesi, 20-35 yaş arası kadın, Evli veya bekar farketmez, Ekip çalışmasına yatkın.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yunus Emre Mah. 7402/7 Sokak No:19 Pınarbaşı – Bornova/İzmir Bornova İzmir / Türkiye
İnsan Kaynakları Uzmanı Oğuzhan Tınas
Oguzhantinas@Yeninakkargo.Com
905070520583.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.