İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ön Muhasebeci

Tahmil Tahliye Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız için deneyimli Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır.
GENEL NİTELİKLER Ön muhasebe alanında tecrübeli, Zirve Finansman programını kullanabilen,Bordro ve Puantaj kayıtlarını tutabilen,Sgk işe girişçıkış bildirgelerini ve personel özlük dosyalarını düzenli oluşturup takibini yapabilen MS Office programlarını kullanabilen, Titiz, dikkatli ve düzenli çalışacak, iletişim yeteneği kuvvetli,çalışma arkadaşı aramaktayız.
İŞ TANIMI Türkiye Şeker Fabrikalarının tüm fabrikalarında tahmil tahliye, küspe paketleme, kristal şeker meydan tahmil tahliye işlerini ihale usulü ile yapan firmamızın
Her ihalenin ayrı ayrı personellerinin özlük dosyalarının hazırlanması, evrak temini ve takibi, işe giriş çıkış bildirgelerinin kuruma raporlanması, bordro ve puantaj hazırlanması, otomatik maaş talimatı ve bes talimatlarının verilmesi, hakkediş faturalarının ay sonu earşivden kesilmesi, cari mutabakatlar ve banka hareketlerinin işlenmesi .

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
kişi

Bayan Muhasebe/Finans

Tam Zamanlı

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Meram

Konya Ycl Group Tahmil Tahliye Gıda Tarım Inş.

Konya Ycl Group Tahmil Tahliye Gıda Tarım Inş. İletişim numarası

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık Ankara, ik danışmanlık İstanbul, İk Danışmanlık İzmir, Bursa, Kocaeli, Adana, Kahramanmaraş, Denizli, Sakarya gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Kazan, Gönen, Ümraniye, Sincan, Alanya, Yenimahalle, Çerkezköy gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İstihdam bürolarının iş ilanları, İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya ana sayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.