İş ilanı Başvuru Bilgileri

Alış, Satış Faturalarını Kesecek, Muhasebesini Yapacak, Fatura – İrsaliye Kontrolü Ve Muhasebeleştirme İşlemlerini Yapacak, Cari Mutabakat Yapıp, Ödeme Listesi Oluşturacak İzmir – Bayraklı’ Da Bulunan Merkez Binamızda Görevlendirilmek Üzere; Belirtilen Niteliklere Sahip, Şirketimize Pozitif Değerler Katacak, Tecrübeli Ön Muhasebe Departmanında Görevlendirilecek Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. Başvuruda Bulunmak İsteyen Adayların İlanda Bulunan Başvur Butonuna Bastıktan Sonra Detaylı Özgeçmişlerini İk@Tankar.Com.Tr Adresine Göndermeleri Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Lisans-
Kadın 20- -35 (21.06.2004 – 23.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 23- -35 (21.06.2001 – 23.05.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler bölümlerinden mezun, Muhasebe, Ön Muhasebe alanında en az 5 yıl tecrübeli, Mikro programını aktif olarak kullanabilen, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen (Excel, Word, Outlook), Raporlama, analiz ve istatistikte bilgi sahibi olan, Takım, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, sorumluluk sahibi, sabırlı, iletişim becerisi gelişmiş, Çözüm odaklı, proaktif olan ve analitik düşünen, Detaylı takip, kontrol, titiz ve özenli çalışma yeteneğine sahip, Erkek adaylar için Askerlik görevini tamamlamış, ‘Ön Muhasebe Elemanı’ alınacaktır.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
West Park Awm Bayraklı İzmir / Türkiye

İk@Tankar.Com.Tr
.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.