İş ilanı Başvuru Bilgileri

Genel Nitelikler Ve İş Tanımı Ön Muhasebe Elemanı, Şirketin Finansal İşlemlerini Takip Eden Ve Muhasebe Departmanına Destek Sağlayan Bir Pozisyondur. Bu Pozisyonda Çalışan Kişi, Genellikle Muhasebe Yazılımlarını Kullanarak Faturalandırma, Tahsilat, Ödemeler Ve Diğer Finansal İşlemleri Yönetir. Genel Nitelikler En Az Lise Mezunu Muhasebe Veya İlgili Bir Alanda Tecrübeye Sahip Ms Office Uygulamalarına Hakim Tercihen Muhasebe Yazılımlarını Kullanma Bilgisine Sahip Dikkatli, Düzenli Ve Analitik Düşünebilen İyi Derecede Türkçe Bilen İş Tanımı Günlük Finansal İşlemleri Kaydetme Ve Takip Etme Faturalandırma Ve Tahsilat İşlemlerini Yürütme Banka İşlemlerini Gerçekleştirme Ve Banka Hesaplarını Takip Etme Muhasebe Departmanına Genel Destek Sağlama Belirli Dönemlerde Raporlama Ve Veri Analizi Yapma Hakkımızda 1990 Yılından Bu Yana Otomotiv Tamir Bakım Sektöründe Firmamız Ve Uzman Kadromuz İle Hizmet Vermekteyiz. Günümüzde Hızla Gelişen Teknoloji Her Alanda Yenilenmeyi, Çağdaşlaşmayı Gerektirmektedir. Bu Düşünceden Yola Çıkan Pax Servis 1000 M² Kapalı Alana Sahip İş Yerimizde Cıtroen – Peugeot – Fıat Marka Araçların Tüm Modellerinde Orijinal Ve Muadil Yedek Parça Seçenekleri İle – Kaporta – Boya – Motor – Mekanik – Elektrik – Elektronik Ve Oto Yıkama Hizmetleri İle Paks Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. Olarak, Alanında Uzman 30 Kişilik Kadromuzla Kaliteli Ve Güvenilir Hizmet Sunma, Müşteri Memnuniyetini Sağlama Konusundaki İtibarıyla, Desteklenen Deneyimi İle Hızlı Ve Güvenli Hizmet Vermekteyiz. Servisimizde Tüm Branşlarda Orijinal Makine Ve Cihazlarımız Mevcuttur. Pax Servis Olarak Orijinal Ve Muadil Yedek Parça Seçenekleri İle Müşterilerimize Hizmet Vermekten Memnuniyet Duymaktayız. Servisimizde Cıtroen – Peugeot- Fıat Marka Otomobillerin Tüm Servis Hizmetleri (Yedek Parça, Motor, Mekanik, Kaporta, Boya, Elektrik Elektronik) Kendi Bünyemizde Hızlı, Pratik Garantili Ve Temiz Bir Şekilde Sağlanmaktadır. Hasarlı Araçlardaki Sigorta Hasar Bildirimi, Hasar Dosya Takibi Servisimiz Tarafından Yapılmaktadır. Şirketimiz Bugün Türkiye’Deki Yoğun Rekabete Dayalı Olan Otomobil Satış Sonrası Hizmet Sektöründe Pax Markamız İle En İyi Marka Değerini Yaratmak İçin Çalışmalarını Sürdürmektedir. Şirketimizde Müşteri Odaklı Satış Sonrası Hizmetlerimiz Elde Etmiş Olduğumuz Başarılarımızla Ün Kazanmaya Devam Etmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın 22- -35 (2.07.2002 – 3.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Sosyal Olanaklar : Ulaşım Ücreti Desteği, Yemekhane Desteği
En Az Ücret : 17500 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 25000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yabancı Dil, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Genel Nitelikler En az lise mezunu Muhasebe veya ilgili bir alanda tecrübeye sahip MS Office uygulamalarına hakim Tercihen muhasebe yazılımlarını kullanma bilgisine sahip Dikkatli, düzenli ve analitik düşünebilen İyi derecede Türkçe bilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bağcılar Güngören San Sit 17 Blok No 52-54-56 İkitelli Başakşehir İstanbul / Türkiye
İşveren Fatih Şahin
İnfo@Pax.Com.Tr
905326917970.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.