İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ön Muhasebe Ve Büro Personeli Tecrübeli Yada Tecrübesiz Yetiştirilmek Üzere İlgili Bölümlerden (Maliye, İşletme, İktisat, Muhasebe Vb.) Mezun Öğrenemeye Açık İrsaliye Ve Fatura Kayıtlarının Yapılması, Günlük İşleyişi Takip Edebilen, Cari Hesap Takibi, Mutabakatı, Fatura, İrsaliye Ve Belgelerin Düzenlenip Dosyalanması Konusunda Özenli Ve Titiz Davranacak Çalışma Arkadaşı Aramaktayız. Başvurular Yüz Yüze Firmamıza Yapılacaktır. (Cv) Özgeçmişinizi Ozbudak@Ozbudak.Com.Tr Ve İk@Ozbudak.Com.Tr Maillerine Yada 0506 156 8000 Wp Hattımıza Gönderiniz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -25 (30.06.2006 – 6.06.1999 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -25 (30.06.2006 – 6.06.1999 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış
Sosyal Olanaklar : Servis Desteği, Yemekhane Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, Takım Çalışması İlgili bölümlerden mezun, Gelişime ve öğrenmeye açık, İş takip yeteneği yüksek,

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kaymakçı Mah. Ödemiş Osb Cad No:1 Ödemiş İzmir / Türkiye
Halil Sezgin
Ozbudak@Ozbudak.Com.Tr
905061568000.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.