İş ilanı Başvuru Bilgileri

-Cari Mutabakat Yapabilen -Fatura İşlemeyi Bilen -Personel Giriş Çıkışlarını Yapabilen – Çek Senet Giriş Çıkışlarını Yapabilen -Güler Yüzlü Dinamik Çalışma Ortamına Ayak Uydurabilen Bir Çalışma Arkadaşı Arıyoruz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın 25- -40 (6.07.1999 – 7.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 20000 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 22000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme -Cari mutabakat yapabilen -Fatura işlemeyi bilen -Personel giriş çıkışlarını yapabilen – çek senet giriş çıkışlarını yapabilen -güler yüzlü dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilen bir çalışma arkadaşı arıyoruz. detaylı bilgiler yüzyüze verılecektir

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mah. Tormak Sanayi Sitesi Sosyal Tesisleri B Blok Apt No:1 B Lok 12/A Başakşehir İstanbul / Türkiye
Finans Müdürü Meltem Akar
Nurgrup34@Gmail.Com
905541311347.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.