İş ilanı Başvuru Bilgileri

Firmamızda Ofis Ortamında Çalışacak Çalışma Engeli Olmayan Ön Muhasebe Elemanına İhtiyacımız Bulunmaktadır.Firmamızda Ön Muhasebe İçin Akınsoft Wolvox Programı Kullanılmaktadır. Alış Faturası-Satış Faturası-Çek Giriş,Çıkış İşlemleri Gibi İşlemleri Yapabilen Bayan Eleman Aramaktayız Mesai Saatleri : 08:00 – 18:30 Sabah Kahvaltı Ve Öğlen Yemeği Ofisimizde Verilmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Firmamızda ofis ortamında çalışacak çalışma engeli olmayan ön muhasebe elemanına ihtiyacımız bulunmaktadır.Firmamızda ön muhasebe için Akınsoft Wolvox programı kullanılmaktadır. Alış faturası-Satış faturası-Çek Giriş,çıkış işlemleri gibi işlemleri yapabilen bayan eleman aramaktayız. Mesai Saatleri : 08:00 – 18:30 Sabah kahvaltı ve öğlen yemeği ofisimizde verilmektedir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitell Osb Eskoop San. Sitesi A3 Blok No:175-178 Başakşehir İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir İstanbul / Türkiye
Selen Arapoğlu
Selenyenal@Dalgic.Com.Tr
902124855197.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.