İş ilanı Başvuru Bilgileri

Şirketimizin Tüm Mali İşlemlerinin Ön Muhasebe Aşamasını Kanunlara Ve Şirket Politikalarına Uygun Şekilde Yürütmek, Mali Kayıtları Tutmak Ve Raporlama Yapmak. Görevler Ve Sorumluluklar: Fatura İşlemleri: Alınan Ve Verilen Faturaları Kontrol Etmek, Eksik Veya Hatalı Faturaları Tedarikçi Veya Müşterilere İade Etmek. Fatura Girişlerini Muhasebe Programına Doğru Ve Eksiksiz Bir Şekilde Kaydetmek. Fatura Arşivleme Ve Tasnifleme İşlemlerini Yürütmek. Tahsilat Ve Ödeme Takibi: Müşterilerden Gelen Tahsilatları Takip Etmek Ve Güncellemek. Tedarikçilere Yapılacak Ödemeleri Takip Etmek Ve Ödeme Emirlerini Hazırlamak. Banka Ve Kasa İşlemlerini Takip Etmek Ve Muhasebe Programına İşlemek. Cari Hesap Takibi: Müşteri Ve Tedarikçi Hesap Bakiyelerini Takip Etmek Ve Mutabakatlarını Yapmak. Hesap Özetleri Ve Raporları Hazırlamak. Stok Takibi: Stok Giriş Ve Çıkış İşlemlerini Takip Etmek Ve Muhasebe Programına İşlemek. Stok Seviyelerini Kontrol Etmek Ve Siparişleri Koordine Etmek. Raporlama: Yönetime Ve İlgili Departmanlara Mali Raporlar Hazırlamak. Gerekli Mali Analizleri Yapmak. Diğer: Muhasebe İle İlgili Diğer Görevleri Yerine Getirmek. Yeni Muhasebe Yazılımı Ve Prosedürleri Öğrenmek. Ekip Çalışmasına Yatkın Olmak Ve Departmanlar Arası İletişimi Sağlamak. Titiz, Dikkatli Ve Düzenli Çalışmak. Bilgisayar Ve Muhasebe Programlarını Kullanabilmek. Aranan Nitelikler: En Az Lise Mezunu Olmak. Muhasebe Veya İlgili Bir Bölümden Mezun Olmak Avantajlıdır. Ön Muhasebe Deneyimine Sahip Olmak Avantajlıdır. Muhasebe Programlarını (Logo, Netsis Vb.) Kullanabilmek. Titiz, Dikkatli Ve Düzenli Çalışabilme Yeteneğine Sahip Olmak. Ekip Çalışmasına Yatkın Olmak. İletişim Becerilerine Sahip Olmak. Bilgisayar Kullanma Becerilerine Sahip Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Yüksek Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Yemekhane Desteği, Servis Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe En az lise mezunu olmak. Muhasebe veya ilgili bir bölümden mezun olmak avantajlıdır. Ön muhasebe deneyimine sahip olmak avantajlıdır. Muhasebe programlarını (Logo, Netsis vb.) kullanabilmek. Titiz, dikkatli ve düzenli çalışabilme yeteneğine sahip olmak. Ekip çalışmasına yatkın olmak. İletişim becerilerine sahip olmak. Bilgisayar kullanma becerilerine sahip olmak.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İkitelli Osb Mah. Heskoop H Blok Sokak Heskoop Sit H Blok Apt. No:47 Başakşehir İstanbul / Türkiye
Yönetici Fatih Dağdelen
İnfo@Pharmamedia.Com.Tr
905526202143.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.