İş ilanı Başvuru Bilgileri

Büro Personeli/Ön Muhasebe İçin Myo/Lisans Mezunu Yetiştirilmek Üzere Çalışma Arkadaşına İhtiyacımız Var. *Tercihen İbf Bölümlerinden Mezun *Bayan Ve 20/30 Yaş Aralığında *İş Tecrübesi Olmayan *Gelişim Ve Öğrenmeye Açık *Takım Çalışmasına Yatkın *Tam Zamanlı Çalışacak * Çalışma Saatlerimiz 7:30-17:00 *Yol +Yemek *Karşıyaka- Çiğli İlçelerinde İkamet Eden Arkadaşlar Arıyoruz.(B.U)

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -30 (22.06.2004 – 24.05.1994 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Analitik Düşünebilme, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
1671 Sok. 319/C Şemikler Karşıyaka İzmir / Türkiye


902323372735.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.