İş ilanı Başvuru Bilgileri

Yenişehir’De Bulunan Ve Hidrofor Pompalarının Satışını Yapan Firmaya; Ön Muhasebe İşlemlerinde Çalışacak, Stok Takip, Cari Takip İşlemlerini Yapacak, Çek,Senet Girişlerini, Kasa Takip İşlemlerini Yapacak, İrsaliye Kesim İşlemlerini Yapacak, 19-27 Yaş Aralığında, Yetiştirilmek Üzere Erkek Ön Muhasebeci Alınacaktır. Başvuracak Adaylar Görüşmeye Gitmeden Önce 0232 469 64 37 No.Lu Telefondan Randevu Alabilirler.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 19- -27 (5.07.2005 – 7.06.1997 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkapınar Mah. 1203/3 Sokak C-Blok No:5/F Konak İzmir / Türkiye
Nergis Hanım

902324696437.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.