İş ilanı Başvuru Bilgileri

Tercihen Ticaret Lisesinde Okumuş, Lisans Veya Myo Muhasebe Bölümü Mezunu, Smmm Bürosundan Deneyimli, Sorumluluk Sahibi, İş Takibi Ve Sonuçlandırılması Konusunda Başarılı, Yazılı Ve Sözlü Olarak Açık Ve Net İletişim Kurabilen, Ekip Çalışmasına Yatkın, Ms Office Programlarını İyi Derecede (Word, Excel Vb.) Kullanabilen Yol Ücreti Karşılanmaktadır. Not: Başlangıç Ücreti Asgari Ücretin Üzerinde Olup 6 Ayda Bir İyileştirme Yapılmaktadır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 18- -37 (6.07.2006 – 7.06.1987 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 18- -37 (6.07.2006 – 7.06.1987 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, Takım Çalışması Şirketimizin, İstanbul Ofisinde, Muhasebe Departmanında görev alacak elemanı arıyoruz. İlgili aday, şirketimizin İstanbul Anadolu Yakası Bostancı’daki Genel Merkezinde görev alacağından, adaylardan özellikle Bostancı-Maltepe-Kartal ve yakın çevresinde ikamet edenler tercih edilecektir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İçerenköy Mah. Bahçelerarası Sok. N:43 K:21 Ataşehir İstanbul / Türkiye
Kemal Erdal

902165777500.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.