İş ilanı Başvuru Bilgileri

• En Az Lise, Tercihen Meslek Lisesi/Ticaret Lisesi Muhasebe Mezunu, • Mikro Programını Kullanmış Veya Yetiştirilmek Üzere, • Bilgisayar Kullanabilen, Excel Bilgisi Olan, Ms Office Uygulamalarına Hakim, Ulaşımı Adrese Rahat Olan. Çalışma Yerleri: Eminönü, Mahmutbey, Güneşli (Toplam 4 Kişi İşe Alınacaktır.) Çalışma Saatleri: Hafta İçi 08.00-18.30, Cumartesi 08.00-16.00 Maaş: 17,002 Tl

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
3 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-Lisans
Kadın Erkek

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 17002,5 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 17002,5 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Proje Tabanlı Çalışma, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe • En az lise, tercihen Meslek Lisesi/Ticaret Lisesi muhasebe mezunu, • Mikro programını kullanmış veya yetiştirilmek üzere, • Bilgisayar kullanabilen, Excel bilgisi olan, MS Office uygulamalarına hakim, Ulaşımı adrese rahat olan.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Bağlar Mh. Osman Paşa Cd.Barış Sk. D?? Kap? No:3İstanbulbağcıla Bağcılar İstanbul Bağcılar İstanbul / Türkiye
Genel Müdür Yardımcısı Meltem Akkaya
Meltem.Akkaya@Kesimoglu.Com
905069484060.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.