İş ilanı Başvuru Bilgileri

Ön Muhasebe Bilgisine Sahip(Tercihen 1-2 Yıl Deneyimli) Günlük İrsaliye Ve Fatura Düzenleyecek Satınalma Süreçlerine Yardımcı Olabilecek Genel Ofis İşlerini Yürütebilecek Takım Çalışmasına Yatkın Ms Office Programlarını Kullanabilen Askerliğini Yapmış,Tercihen Bay Personel Muhasebe Ve Satınalma Destek Personeli Alınacaktır. İlana İnternet Üzerinden Başvuran Adaylar Başvur Sekmesine Tıklamalı Daha Sonra Firma İle İletişime Geçmelidir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Erkek 23- -40 (9.07.2001 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik Ön muhasebe bilgisine sahip(Tercihen 1-2 yıl deneyimli) Günlük irsaliye ve fatura düzenleyecek Satınalma süreçlerine yardımcı olabilecek Genel ofis işlerini yürütebilecek Takım çalışmasına yatkın MS Office programlarını kullanabilen Askerliğini yapmış,tercihen bay personel Muhasebe ve Satınalma Destek personeli alınacaktır. İlana internet üzerinden başvuran adaylar başvur sekmesine tıklamalı daha sonra firma ile iletişime geçmelidir.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
E-5 Karayolu Üzeri Aydıntepe Mah.Akyıldız Çıkmazı No:16 Tuzla Tuzla İstanbul / Türkiye
Selçuk Kaya
Selcuk.Kaya@Karmod.Com
905321757329.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.