İş ilanı Başvuru Bilgileri

“En Az Lise Veya Ticaret Meslek Lisesi Mezunu, Ön Muhasebe Ve Genel Muhasebe Uygulamaları Konusunda Tecrübeli, Günlük İrsaliye-Fatura Takibi, Sevk Takibi Yapabilen, Fatura, Çek-Senet, Tahsilat, Cari Hesap Takibi Yapabilen, Office Programlarına Hakim, Eta Programını Bilen, Ekip Çalışmasına Uyum Sağlayabilen, Dinamik Şekilde Sistemli Çalışabilen, Disiplinli, Takipçi Ve Düzenli Evrak Takibi Yapabilecek, Dikkatli, Titiz, İş Takip Etme Ve Koordinasyon Yeteneği Olan Ve Zamanı İyi Kullanabilen Sorumluluk Sahibi, Pratik, Eli Çabuk Ve Hızlı, Kendine Güvenen, Sıcakkanlı Ve Girişken, İnsan İlişkileri Kuvvetli, Diksiyonu Düzgün, Ofise Gelecek Misafirleri Ağırlayabilecek Ve Ofis Temizliğine Özen Gösterecek, Uzun Süreli Çalışmayı Planlayan, Bayan Takım Arkadaşı Arıyoruz.”

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın -454.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAYI HEDEFLEYEN ADAYLARIN ULAŞMASINI RİCA EDERİZ.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yakuplu Mah. Hürriyet Blv. Skyport Skyport Residence No: 1 İç Kapı No: 70 Beylikdüzü/ İstanbul Beylikdüzü İstanbul / Türkiye
Yetkili Emirhan Tarkan

905327391493.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.