İş ilanı Başvuru Bilgileri

İzmir’İn Çeşitli İlçelerinde Profesyonel Bina Ve Site Yönetim İşi Yapan Şirketimizin Muhasebe Ve Büro İşlerinde Çalıştırılmak Üzere 25-45 Yaş Arasında Kadın Çalışan Arayışımız Bulunmaktadır. Yapılacak İş, Aidat Takip Sistemine Veri Girilmesi (Eğitimi Verilecektir.), Apartman Ve Site Sakinlerinden Gelen Dilek Ve Şikayetlerin Dinlenilerek Gerekli Kişilere Aktarılması, Gerektiğinde Borçluların Aranması. Ofis Dosya Ve Klasörlerinin Düzenlenmesi, Ofis Tertip Ve Düzeninin Sağlanması Ve İkramların Yapılmasıdır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın 25- -45 (30.06.1999 – 7.06.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

En Az Ücret : 17002,2 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret : 20000 TL

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması Office programlarını (EXCEL VE WORD. Yeterli değilseniz lütfen başvurmayınız.) iyi seviyede kullanabilen, Müşterilerle iletişimde başarılı, borç tahsilatlarında becerikli, Fatura takiplerini, aidat takip sistemini (programın eğitimi verilecektir.) ve e-postaları kontrol edip gereğini yapabilecek, Sigara kullanmayan, Diksiyonu düzgün, iletişim ve ikna becerisi yüksek, Büronun çay-kahve ve yüzeysel temizlik işlerini yürütebilecek, İş ve özel hayatında düzenli, self disipline sahip, Düzenli ve disiplinli bir iş ortamında çalışabilecek KADIN ÇALIŞAN istihdam edilecektir. Çalışma Saatleri: Hafta İçi-09:00-17:30, Cumartesi: 09.00-13.00 arası. Pazar: Haftalık İzin Günü

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
İsmetkaptan Mah.1362.Sok.No:30/709-Konak Konak İzmir / Türkiye
Kurucu Kamil Çakır
1Kyoneticilik@Gmail.Com
905374016511.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.