İş ilanı Başvuru Bilgileri

Erkekler Yapı Market Mağazamıza Tecrübeli Veya Tecrübesiz Ön Muhasebe Çalışma Arkadaşları Arıyoruz. İş Tanımı: · Alış-Satış Faturaları, Tahsilat Ve Tediye Makbuzlarını Sisteme İşlemek, · Banka İşlemlerinin Takibi, Gelen Tahsilatların Sisteme İşlenmesi, · Cari Hesap Tahsilat Raporunun Hazırlanması, · Cari Hesapların Takibi, Mutabakatların Yapılması Ve Raporlanması -E-Fatura, E-Arşiv Fatura İşleyişine Hakim Olmak.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
2 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -45 (19.06.2004 – 23.05.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme, Takım Çalışması · Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı düşünen, · İletişim kurma yeteneği kuvvetli, öngörü sahibi, . Netsis kullanmasını bilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Tuna Mahallesi Fatih Caddesi No:91/7 Bornova İzmir Bornova İzmir / Türkiye
Firma Sahibi Erdal Erkekler
Erdalerkekler@Gmail.Com
905332800343.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.