İş ilanı Başvuru Bilgileri

İyi Derecede Araç Kullanabilen, Deneyimli Veya Yetiştirilmek Üzere Ön Muhasebe Ve Büro İşçisi Alınacaktır. İlana Sistem Üzerinde Başvurduktan Sonra Berna@Erimeztarim.Com Adresine Cv’Nizi Mail Atabilirsiniz. Servis Güzergahı: Ulucak-Point Avm- Kamil Tunca Cad- Gıda Çarşısı- Yeşilyurt. Çalışma Saatleri: Hafta İçi: 07:45 -18:00 Hafta Sonu: 07:45-13:00

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -30 (9.07.2004 – 10.06.1994 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -35 (9.07.2004 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Bilgisayar Kullanımı .

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Cumhuriyet Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Ulucak No:55/1 Kemalpaşa Kemalpaşa İzmir / Türkiye
Rabia Berna Tığcıoğlu
Berna@Erimeztarim.Com
905305006191.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.