İş ilanı Başvuru Bilgileri

Stanbul – Avr. Ön Muhasebe – (Bay – Bayan) Tam Zamanlı Bünyesinde #Yesenburger Markası Bulunan En Burger Gıda San. Ltd Şti’Nin Halkalı /İstanbul Genel Müdürlük Muhasebe Departmanına – Ön Lisans Veya Lisans Mezunu – Maliyet Muhasebesi Bilgisi Olan – Yetiştirilmek Üzere – Finans Ve Muhasebe Müdürü İle Koordineli Çalışabilecek – Takım Çalışmasına Yatkın – Mesleğinde Kariyer Hedefi Olan – Uzun Soluklu Çalışmayı Planlayan – Yesen Burger Ailesinde Çalışacak Takım Arkadaşları Arıyoruz. – Bay Adaylar Askerliğini Yapmış Olmalıdır. Lokasyon Tercihimiz Öncelikli Olarak Başakşehir, İkitelli, Mahmutbey, Küçükçekmece, Halkalı Ve Civarı Olmakla Birlikte Başvuruların İstanbul Avrupa Yakasından Olması Dikkate Alınacaktır. Başvuru: İk@Yesenburger.Com / 0541 917 43 63

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın 20- -29 (7.07.2004 – 10.06.1995 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -29 (7.07.2004 – 10.06.1995 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, Fiziki Ve Bedensel Yeterlilik, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, İş Tecrübesi, Takım Çalışması, Yeterli Mesleki/Teknik Bilgi ve Tecrübe Muhasebe programlarından en az birine hakim olması, Ekip çalışmasına uyum sağlayabilmesi, Aktif bilgisayar kullanabilmesi, Sorumluluk sahibi olması.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Halkalı Merkez Mah. Yonga Sokak No:8 İç Kapı No:1 Küçükçekmece/İstanbul Küçükçekmece İstanbul / Türkiye
İnsan Kaynakları Gülsüm Günes
İk@Yesenburger.Com
905419174363.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.