İş ilanı Başvuru Bilgileri

Bursa/Gemlik’Te Bulunan İşyerimizde Görev Almak Üzere, Gemlik’Te İkamet Eden , Satın Alma Ve Ön Muhasebe Süreçlerini Yönetecek , İş Arkadaşı Arayışımız Vardır. İş Ve Meslek Danışmanınızdan İşe Gönderme Formu Aldıktan Sonra, Firmayla İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir. / Şifreniz İle E-Şube Sistemimizden Giriş Yaparak, Bu Talebin Başvur Butonuna Tıkladıktan Sonra, İrtibat Numarasından Randevu Alarak İş Görüşmesine Gitmeniz Gerekmektedir.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-Lisans
Kadın 25- -35 (9.07.1999 – 10.06.1989 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf

Üniversitelerin ön lisans ve lisans bölümlerinden mezun, Ön Muhasebe Elemanı olarak daha önce en az 2 yıl çalışmış, -Gemlik te ikamet eden, -Aktif araç kullanabilen, Teklif alma ve fiyat analizi konularına hakim, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı, Zirve programına hakim (Tercih sebebidir.) Ofis Programlarına hakim (Excel bilgisine sahip) Satın Alma, Ön Muhasebe süreçlerini yönetebilecek , takım arkadaşı arayışımız vardır. Adayların Cv iletmesi rica olunur

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Hamidiye Mah. Orhangazi Cad. No: 23 İç Kapı No: 12 Gemlik/Bursa Gemlik Bursa / Türkiye
İnsan Kaynakları Gizem D.
Gizem.Donmez@Dekaquality.Com
905426502481.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.