İş ilanı Başvuru Bilgileri

Alsancak Merkezinde Bulunan Riva Hotel Alsancak Hotel’ İmizde Çalışacak En Az Üç Yıl Deneyimli Ön Muhasebe Bilgisi Olan Personel Alınacaktır. Bayan, Lise Ve Dengi Okullar, 20-40 Yaşlarında, İletişimi İyi, Ön Muhasebe’De Deneyimli, Müracaatların Başvuruların; Muhasebe@Bilsa.Com.Tr Mail Adresine Yapılmasını Rica Ederiz.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Ortaöğretim (Lise ve Dengi)-
Kadın 20- -40 (4.07.2004 – 5.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

.

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 146 D:21 Alsancak Mahallesi Konak İzmir / Türkiye
Hatice Torun
Hatice.Torun@İskur.Gov.Tr
902324644733.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.