İş ilanı Başvuru Bilgileri

Modoko’Da Faaliyette Olan Şirketimizde Çalıştırılmak Üzere Ön Muhasebe Bilgisi Olan Ekip Arkadaşı Aramaktayız. Başvuru İçin Öncelikle Serdar@Yapimodel.Com.Tr Ya Da İnfo@Yapidenetim.Com.Tr Adreslerine Cv Gönderiniz. Sizlere Dönüş Yapılacaktır.

İstihdam Sayısı: Alınacak Personel Sayısı
1 kişi

Mezuniyet veya Cinsiyet Bilgileri:
Önlisans-
Kadın 20- -40 (9.07.2004 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler) Erkek 20- -40 (9.07.2004 – 10.06.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

İş ilanı Maaş-Ücret ve Çalışma Şartları:

Askerlik Durumu : Askerliğini Fiilen Yapmış veya Muaf
Sosyal Olanaklar : Yemek Ücreti Desteği

Analitik Düşünebilme, Bilgisayar Kullanımı, İkna Kabiliyeti ve Pazarlama Becerisi, İletişim Ve İfade Yeteneği, Sorun Çözme ve İnsiyatif Alabilme Tercihen Bilsoft programını iyi derecede kullanabilen, E-fatura sistemlerine hakim Çek giriş çıkışı işlemlerini yerine getirebilecek, Cari hesapları takip edebilecek, Cari hesap mutabakatları yapacak, Satış faturalarını düzenleyebilecek, Alış faturalarını sisteme işleyecek, İlgili işlemlere ilişkin istenen raporların hazırlamasını sağlayabilecek, Haftalık veya günlük raporlama yapabilecek, Raporlama becerisi yüksek, İyi derecede Excel bilgisine sahip ve diğer MC office programlarını yeterli düzeyde kullanabilen

İlanda yer alan iletişim numarasını Lütfen Mesai Saatleri içerisinde arayınız.

*adres*
İş Adresi:
Yukarı Dudullu, Bilim Tower, Bayrak Cd. No:30 K:1 D:5, 34775 Dudullu Ümraniye İstanbul / Türkiye
Projeli İşler Koordinatörü Serdar Yıldırım
Serdar@Yapimodel.Com.Tr
905398559036.
#adres#

Google’a İk Danışmanlık, ik danışmanlık İstanbul, ik danışmanlık Ankara,  İk Danışmanlık Konya, Gaziantep, Eskişehir, Karaman, Niğde, Karabük, Sivas gibi ilinin adını yazarak siteyi tekrar ziyaret edebilirsin.

İstersen de İlçenin adını ik danışmanlık Soma, Bafra, Nazilli, İnegöl, Bozüyük, Yenimahalle, Merzifon gibi Google’ a yaz.

En kolay işverene ulaşabileceğiniz en hızlı, en güncel iş ilanı sitesi ik-danismanlik.com.

İşkur iş ilanları, vasıfsız iş ilanları, bayan personel iş ilanları, muhasebe iş ilanları, aşçı iş ilanları, şoför iş ilanları, temizlik iş ilanları, paketleme iş ilanları alanlarında Türkiye de ki en fazla iş ilanı burada…

İllere ve ilçelere göre düzgün listelenmiş ilanları inceleyebilir veya anasayfaya çıkarak pozisyona ve mesleklere göre de iş ilanı araması yapabilirsiniz.